Menu
Your Cart

18 mm Beyaz Dekota (Foreks-PVC Foam) 156x305 cm. (4,76 m2)

18 mm Beyaz Dekota (Foreks-PVC Foam) 156x305 cm. (4,76 m2)
18 mm Beyaz Dekota (Foreks-PVC Foam) 156x305 cm. (4,76 m2)
18 mm Beyaz Dekota (Foreks-PVC Foam) 156x305 cm. (4,76 m2)
-10 %
18 mm Beyaz Dekota (Foreks-PVC Foam) 156x305 cm. (4,76 m2)
18 mm Beyaz Dekota (Foreks-PVC Foam) 156x305 cm. (4,76 m2)
18 mm Beyaz Dekota (Foreks-PVC Foam) 156x305 cm. (4,76 m2)
18 mm Beyaz Dekota (Foreks-PVC Foam) 156x305 cm. (4,76 m2)
3.175,52 TL
3.528,36 TL

  TELEFONLA BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ

  0532 173 48 55

  Ürünlerimiz Hakel Reklam San. ve Tic. Ltd. Şti. firmamımzın özel lazer kesim imalatıdır.  Sipariş vereceğiniz bu ürünü dilerseniz kendi özel çiziminize göre hazırlayıp gönderiyoruz. Sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün kargoya  hazırlanmaktadır. Cumartesi öğleden sonra ve pazar günleri kargo işlemi yapılmamaktadır.Fiziki mağazamız pazar günleri hariç olmak üzere akşam saat 7 ye kadar açıktır. Web mağazamız sürekli online olarak hizmettedir.

  18 mm. Beyaz Dekota levha, köpük PVC levha veya foreks levha olarak da bilinir. Rijit PVC levhanın farklı bir türevidir. Genellikle beyaz olarak üretilse de siyah dekota başta olmak üzere formülasyonun içine özel boyaların ilave edilmesi ile oluşan mavi, kırmızı, gri, sarı, yeşil gibi farklı renkler bulmak da mümkündür.

  Toz PVC içinde ajan denilen kimyasal homojen bir biçimde karıştırılarak çekme hattında üretilen levhalardır. Bu işlemin yapılmasındaki amaç malzemenin yoğunluğunu düşürerek birim başına kullanılan PVC miktarını azaltmak, böylelikle kaynakları daha doğru kullanmaktır. PVC foam levhalar piyasada dekota ya da foreks olarak da bilinirler. Tam Türkçe karşılığı köpük PVC levhadır. Hafif bir malzemedir. Dolayısıyla işleme, taşıma ve istifleme rahatlığı sunmaktadır. Malzemenin özgül ağırlığı düşürüldüğü için de sert PVC' ye göre çok daha ekonomiktir. alternatif üretilen mallara göre (köpük polistren, fotoblok vs.) hayli öndedir. Bu malzemelerden daha düzgün bir yüzeye sahiptir. Daha rijit daha işlenebilir, daha uzun ömürlüdür. KULLANIM ALANLARI ·Dijital ve Serigraf Baskılama ·Satış Standı Etiketleme ·Masa Tablası Olarak Kullanma ·Ara Bölme ·Mağaza İçi Tasarım ·Çatı Kaplama ·İç Mekan Giydirme ·Tanıtım Sistemleri ·Sağlık Sektörü ·Mobilya Sektörü ·Kapı ve Diğer Yapı Ekipmanları ÖZELLİKLER ·Düzgün Yüzeyli ·Baskıyı Çok Rahat Tutar ·Hava Şartlarına Dayanıklıdır ·Taşıması Kolay ·Darbeye Dayanıklı ·İşlemesi Kolay ·Kimyevi Maddelere Dayanıklı ·Mukabili Pek Çok Mala Göre Ucuz ·Uzun Ömürlü ·Forex (dekota) rijit pvc esaslı bir malzemedir. Farkı yoğunluğunun düşürülmüş olmasıdır. Işığı geçirmez. Bu sebeple açık hava reklam sektörü başta olmak üzere inşaatlarda da çok amaçlı olarak sıkça kullanılan bir üründür. Işıksız tabela üretiminde kullanılabilecek en ucuz malzeme olması, hem yurtdışı hem yurtiçi üretim fiyat ve kalite çeşitliliği ve her iş için uygun bir alım şekli sunması, farklı kalınlık ve ebatlarda bulunması, üreticiye bolca seçenek şansı verir. Kutu harf yapımında da kullanılan dekota sektörünün vazgeçilmezlerinden bir tanesi olmuştur. · ·Hafif malzeme olması sebebiyle nakliyesi ve istiflemesi kolay olan bu malzeme alternatif ürünlere nazaran (köpük polistren, fotoblok vb. levhalar) daha düzgün bir yüzeye sahiptir. İşlenebilirliği, daha rijit olması ve ömrünün uzunluğu da diğer avantajlarıdır.

  Foam Pvc levha hem kapalı hem de açık hava uygulamaları için kullanılır. Mobilya, inşaat ve reklam endüstrisinde kullanılan kimyasal bileşimi Poly Vinyl Chloride içerir. Neme ve korozyona dayanıklıdır. Kesinlikle çok hafiftir. Aynı zamanda kimyasal maddelere karşıda dayanıklıdır. İhtiyaçlarınıza göre dekota levha yüzeyinin kazınması, kabartılması, boyanması, baskısı, laminasyonu ve frezelenmesi mümkündür. Dekota'nın en öne çıkan özelliklerinden biri, zamanla bozulmayacakları ve renk solmadan uzun süre aynı yeni görünümünde kalacaklardır. 

  Dekota/Foam Pvc Kullanım Alanları

  • Araba, otobüs, tren tavanları
  • Dekoratif, iç ve bina duvar panelleri
  • Ticari, konut, kamu ve ofis binaları
  • Kesim reklam yazılarında, serigrafi ve reklamcılıkta yaygın olarak kullanılır
  • Etiketlemede, gösterge panelinde ve tabela endüstrisinde kullanılır
  • Kimyasal korozyon mühendisliği mutfaklarında kullanılır
  • Bunların yanı sıra, PVC dekota çeşitli uygulamaları, kullanılabilirliğini ve uygulamalarını arttıracak olağanüstü özelliklere sahiptir.

  Dekota/Foam Pvc Levha Özellikleri

  • Asit, güve, ısı titreşim, gürültü ve ışığa dayanıklıdır
  • Su geçirmez
  • Üstün kaliteli ahşap işlemeyi destekler
  • Bu ahşap, alüminyum ve diğer kompozit tipleri için ideal bir alternatiftir
  • Minimum çizilmeye karşı dayanıklı pürüzsüz plaka yüzeyine sahiptir ve böylece dolaplar, mobilyalar için idealdir
  • Ayrıca yüksek ısı ve ses yalıtımı özelliklerine sahiptir
  • Kendi kendini söndüren ve alev geciktiricidir
  • Hafif dokuya sahiptir. Taşınabilirdir ve herhangi bir yere kolayca taşınabilir
  • Yaygın marangozluk aletleri bu malzeme üzerinde çalışmak için kullanılabilir
  • Bu dekota foam pvc yangına dayanıklıdır
  • Bu dekota foam pvc çivilenebilir, delinebilir, yapıştırılabilir ve başka herhangi bir işleme katılabilir veya kesilebilir

  Yorum Yap

  Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.