Menu
Your Cart

Unifol 3700 Seri Siyah Folyo

Unifol 3700 Seri Siyah Folyo
Unifol 3700 Seri Siyah Folyo
-10 %
Unifol 3700 Seri Siyah Folyo
Unifol 3700 Seri Siyah Folyo
Unifol 3700 Seri Siyah Folyo
72,17 TL
80,19 TL

Mevcut Seçenekler:

TELEFONLA BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ

0532 173 48 55

Ürünlerimiz Hakel Reklam San. ve Tic. Ltd. Şti. firmamımzın özel lazer kesim imalatıdır.  Sipariş vereceğiniz bu ürünü dilerseniz kendi özel çiziminize göre hazırlayıp gönderiyoruz. Sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün kargoya  hazırlanmaktadır. Cumartesi öğleden sonra ve pazar günleri kargo işlemi yapılmamaktadır.Fiziki mağazamız pazar günleri hariç olmak üzere akşam saat 7 ye kadar açıktır. Web mağazamız sürekli online olarak hizmettedir.
 • Unifol 3700 yüksek kaliteli pigment ve UV içerikli plotter kesim için üretilmiş kadmiyum içermeyen monomerik yapıya sahip PVC filmdir. İçeriğindeki özel bileşenler nedeniyle kolay kesilebilir ve kesim sonrası ayıklama işlemi rahatça yapılabilmektedir. Unifol 3700 serisi uygulandığı yerden sökülmesi gerektiğinde iz veya yapışkan bırakmaz, kolay transfer edilebilir ve uygulamalarda oluşabilecek hatalara karşı kolay pozisyonlandırılabilir. 3700 plotter serisi, kesim ve dekoratif amaçlı üretilmiş kadmiyum içermeyen yüksek kalite pigment ve UV içerikli yapıya sahip monomer PVC filmdir. Kesim ve uygulama kolaylığı sağlaması açısında beyaz folyolarda arkası mavi silikonlu kağıt kullanılmaktadır.

  ÜRÜNÜMÜZÜN FİYATI  122 CM X 1 METRE FİYATIDIR. MESELA 5 METRE SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZDE 5 ADET SEÇMENİZ YETERLİ OLACAKTIR.... 

  Kolay kesilebilir ve ayıklanabilir yapısıyla tüm cam yüzeylerde, ışıksız tabelalarda, yönlendirmelerde, vitrin dekorasyonlarında, fuar ve kampanya gibi her türlü görsel iletişim ihtiyaçlarına yönelik standart uygulamalarda kısa ve orta vadeli dönemler için çözümler sunar. Yüksek kalitede şeffaf yapışkana sahiptir. 70 mikron kalınlığındaki 3700 serisi kolay kesilen yapısıyla, yazı kesim folyolarında en etkin kullanımı sağlar. Malzeme dayanıklılığı dış uygulamalarda 3 yıl olup 3700 serisinde parlak ve mat tipler dahil 40 ayrı renk seçeneği mevcuttur. Yapışkanı permanent ve şeffaf olup UV bileşenli özel yapısı ile yüzeyde iz bırakmaz, kolayca demonte edilir. Unifol 3700 plotter folyolarda kullanılan taşıyıcı kağıt kesim esnasında düzgünlüğü sağlar. Özel olarak üretilen clay-coated taşıyıcı kağıtları hızlı plotter kesime dayanıklıdır ve kesim esnasında deforme olmayarak Unifol kalitesi ile reklam profesyonellerine en etkin uygulamayı gerçekleştirme olanağı tanır. Solvent, ECO Solvent, Uv ve Latex baskı teknolojisine uygundur.

  Kullanım Alanları

   • Standlar
   • Kutu harfler
   • Işıksız tabela
   • Dış mekan
   • İç mekan

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.