Menu
Your Cart

Translucent Folyo 8100 Seri Yeşil

Translucent Folyo 8100 Seri Yeşil
Translucent Folyo 8100 Seri Yeşil
203,15 TL

TELEFONLA BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ

0532 173 48 55

Ürünlerimiz Hakel Reklam San. ve Tic. Ltd. Şti. firmamımzın özel lazer kesim imalatıdır.  Sipariş vereceğiniz bu ürünü dilerseniz kendi özel çiziminize göre hazırlayıp gönderiyoruz. Sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün kargoya  hazırlanmaktadır. Cumartesi öğleden sonra ve pazar günleri kargo işlemi yapılmamaktadır.Fiziki mağazamız pazar günleri hariç olmak üzere akşam saat 7 ye kadar açıktır. Web mağazamız sürekli online olarak hizmettedir.
 • Translucent Folyo 8100 Seri Saydam renkli bu pvc folyolar gece ve gündüz renklerin güzelliğini ortaya koymak için tasarlanmıştır. İçten aydınlatmalı projelerde farklı mimari yapıların nasıl değiştirildiğini size anlatmanın en güzel yolu bu folyoyu yakından görmenizdir. Bunun için Oracal renk kartelasına muhakkak bakmalısınız. 20 farklı rengi olan ve uygulandığı camlara akrilik hissi yaratan bu folyo ile artık işleriniz daha kolay. Malzemeler üzerinde veya içinden bakıldığında mükemmel bir homojenlik sağlayan yarı saydam özel PVC film. Azaltılmış yüzey parlaklığı istenmeyen yansımayı engeller. Bu film, yüksek kaliteli arkadan aydınlatmalı tabelalar üretmek ve akrilik cam, cam ve yarı saydam afiş malzemelerinden yapılmış içten aydınlatmalı tabela yüzeylerine uygulama için özel olarak tasarlanmıştır.

  • ÜRÜNÜMÜZÜN FİYATI  1,26 CM x 1 METRE FİYATIDIR. MESELA 5 METRE SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZDE 5 ADET SEÇMENİZ YETERLİ OLACAKTIR.... 
  • Oracal 8100 Seri Translucent Folyo (3 Yıllık)

  Saydam renkli bu pvc folyolar gece ve gündüz renklerin güzelliğini ortaya koymak için tasarlanmıştır. İçten aydınlatmalı projelerde farklı mimari yapıların nasıl değiştirildiğini size anlatmanın en güzel yolu bu folyoyu yakından görmenizdir. Bunun için Oracal renk kartelasına muhakkak bakmalısınız. 20 farklı rengi olan ve uygulandığı camlara akrilik hissi yaratan bu folyo ile artık işleriniz daha kolay. Malzemeler üzerinde veya içinden bakıldığında mükemmel bir homojenlik sağlayan yarı saydam özel PVC film. Azaltılmış yüzey parlaklığı istenmeyen yansımayı engeller. Bu film, yüksek kaliteli arkadan aydınlatmalı tabelalar üretmek ve akrilik cam, cam ve yarı saydam afiş malzemelerinden yapılmış içten aydınlatmalı tabela yüzeylerine uygulama için özel olarak tasarlanmıştır.


  Teknik Özellikler

   • Saydam özel PVC film (80 mikron)
   • 16 renk saten kaplama - ışıklı
   • Kutular, içten aydınlatmalı tabelalar ve arkadan aydınlatmalı akrilik cam, cam ve ön gerdirmeli afiş malzemelerinin yüksek kaliteli tasarımları için.
   • Solvent poliakrilat, kalıcı, şeffaf
   • Kullanım Ömrü: 3 yıl

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.